pinterest-site-verification=f0ba0e48e3e3d71205d129200af682ab
top of page

ניהול רשתות חברתיות

שיווק באינסטנגרם, עמוד עסקי בגוגל, פרסום בפייסבוק, קידום אורגני, לינקדאין ועוד

ניהול רשתות חברתיות זה ממש לא על הדך

?  מחפש מישהו שיעיף את העמוד פייסבוק או אינסטגרם שלך רמה מעל כולם
אצלנו תקבל טיפול אישי ע"י מנהל דף אישי שידאג למתג לך את העמודים בעזרת עיצובים היסטריים וכתיבה מושכת במיוחד. אנחנו מתמחים בניהול רשתות חברתיות

4.png

אנו בסטודיו מתן אלקיים, מציעים שירותי ניהול עמודים ופרופילים ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם, לינקדין ועוד...
ניהול עמודי פייסבוק הכולל פרסום כתיבת ויצירת פוסטים יצירתיים, מענה מהיר לתגובות ולהודעות, העברת פרטים ומידע ללקוחות, שיתופי פעולה עם קבוצות אחרות ועוד.

אנו מציעים שירותי פרסום בפייסבוק ובניית קמפיינים. ניהול עמודים עסקיים בצורה מלאה ושוטפת ומענה ללקוחות ולגולשים לאורך כל ימות השבוע, כולל בניית אסטרטגיית שיווק בפייסבוק על פי קהל ספציפי ומותאם לעסק שלכם. לצד הניהול השוטף אנו יוצרים ומפיצים תכנים ממוקדים באופן שוטף במהלך השבוע לצד תגבור הפרסום והשיווק בפייסבוק בתקופות מיוחדות כמו חגים ואירועים מיוחדים עבור העסק שלכם. חשוב לציין כי שיווק בפייסבוק דורש שיתוף פעולה עם בעל העסק כמו תכנים חדשים, יצירת פעיליות, מבצעים, הגרלות, שיתופי פעולה ועוד ולכן ההצלחה שלכם מחייבת התמדה ושיתוף פעולה שוטף.

 

2.png

לפרטים נוספים אודות ניהול עמודי פייסבוק ושיווק ופרסום בפייסבוק צרו עמנו קשר עוד היום
052-5453065

עיצוב ללא שם (1).png

ניהול רשתות חברתיות - מה זה אומר?

הודות להתקדמות הטכנולוגיה והתקשורת, העובדה שלכל אחד כמעט יש סמארטפון בכיס שממנו הוא יכול לגלוש באינטרנט והעובדה שאפשר להתחבר לאינטרנט באמצעות WIFI כמעט מכל מקום – הפכו הרשתות החברתיות ליותר ויותר פופולריות וכאלה התופסות מקום מרכזי בחיינו. לכל מקום שתלכו כיום תוכלו לראות אנשים מצטלמים ומעלים תמונות לאינסטגרם או לפייסבוק, מצלמים סרטונים ומעלים לטיק טוק, יושבים וקוראים תכנים של אנשים אחרים ברשתות החברתיות, כותבים פוסטים בעצמם ועוד. אנשים רבים שלקחו את זה עד הסוף והחלו להשקיע בכך המון זמן, אנרגיות ומשאבים הפכו לאורך השנים לכוכבי רשת עם הרבה עוקבים והרבה השפעה, מה שהעניק להם פרנסה רבה וכוח פרסומי אדיר. כעת זה הזמן של העסק שלכם להפוך לכוכב רשת ולהעניק את הכוח הזה עבורכם. 

לחיות ב-LIVE את הרשת ולייצר תוצאות מיידיות

פרסום וניהול רשתות חברתיות דורש ממנהל הרשת החברתית שלכם לחיות את הרשתות החברתיות מדי יום, להיות מעין “חיית רשת חברתית”, אדם שאוהב את מה שהוא עושה ויודע מה שהוא עושה. הפרסום ברשתות החברתיות דורש התמקצעות רבה, בניית אסטרטגיית תוכן נכונה וכמובן ליצור את התוכן הנדרש עם שפה שיווקית ופרסומית משותפת, לבנות יחסי אמון עם העוקבים ולהניע אותם לפעולה. בסופו של דבר מדובר בעבודה סיזיפית הנדרשת מדי יום ואם אתם רוצים למצות את מלוא הפוטנציאל של הרשתות החברתיות עבור העסק שלכם תצטרכו להפעיל את הפרופילים שלכם מדי יום בצורה טובה, מקצועית ושוטפת ככל האפשר, זה חלק מהתהליך המיתוג העסקי

עיצוב ללא שם (2).png
עיצוב ללא שם (3).png

ניהול אינסטגרם עסקי עם חשיפה

מירבית

אינסטגרם היא אחת הרשתות החברתיות המובילות בעולם הנחשבת לאחת הפופולריות ואהודה מאוד בקרב משתמשים ישראלים. מיליוני ישראלים רשומים ופעילים באינסטגרם מדי יום. באינסטגרם ניתן לשתף תמונות, סרטונים וסטורי וקיימות כמה אפשרויות לפרסום ממומן וקידום העסק באינסטגרם. העבודה ברשת חברתית זו דורשת בניית אסטרטגיית תוכן נכון של תכנים המשותפים בה, עיצוב גרפי ברמה הגבוהה ביותר ויצירת תכנים מעניינים שיחברו אליכם את הקהל ויעזרו כמובן לבנות קהל יעד נוסף שכן ללא תכנים רבים, טובים ואטרקטיביים יהיה בלתי אפשרי לעשות זאת

ניהול דף פייסבוק עסקי המייצר תנועה

פייסבוק היא למעשה הרשת החברתית הגדולה והפופולרית ביותר בעולם ובדיוק כפי שהעסק שלכם צריך אתר אינטרנט מקצועי, כך גם כדאי לפתוח במקביל עמוד עסקי בפייסבוק, לקדם אותו, להגדיל את קהל העוקבים בו ולשתף תכנים טובים באופן שוטף להגברת החשיפה למותג שלכם, שיפור המעורבות של הגולשים בעמוד וכמובן לגרום להם להזמין את שירותי/מוצרי החברה. באמצעות פייסבוק תוכלו לפרסם בפרופיל האישי, בדיונים בקבוצות בעלי עניין משותף, באמצעות מערכת הפרסום הפייסבוק  ובאמצעות העמוד העסקי שלכם. בדרך כלל יהיה כדאי לבנות עמוד עסקי, להזין אותו בתכנים טובים ואטרקטיביים, להגדיל את מספר העוקבים בו (לרוב באמצעות קמפיין ממומן) עם קהל יעד ממוקד ורלוונטי לעסק שלכם וכך לקדם את המותג שלכם בפייסבוק.

עיצוב ללא שם (6).png
עיצוב ללא שם (5).png

קידום ממומן - איך מתחילים?

אחד האתגרים המרכזיים בפרסום הוא לגרום לגולש לחוש שהפרסום אובייקטיבי. למה? כי כאשר הפרסום אובייקטיבי, הגולש מרגיש בטוח יותר במוצר, כאילו חבר או איש מקצוע המליץ לו עליו.

שתי פלטפורמות שמנצלות את החולשה האנושית הזו באופן אידיאלי הן טאבולה ואאוטבריין, שמציעות פרסום כתבות תוכן ממוקדות והמלצות על תכנים רלוונטיים עבור הגולש. 

כדי לקדם אתכם באמצעות תוכן “אובייקטיבי”, נייצר עבורכם כתבות תוכן שיווקיות סמי אובייקטיביות, ונקדם אותן באמצעות טאבולה ואאוטבריין. הכתבות יוצגו לגולשים רלוונטיים שיקראו על המותג שלכם וירצו גם.

מה צריך לעשות עכשיו? שלושה שלבים

שלב ראשון – אנו צריכים להכיר את העסק שלך  – גם לעסק שאין לו מיתוג וגם לעסק עם מיתוג קיים, אנו מוכרחים להכיר ולהטמיע את השיווק ברשתות החברתיות בשפה של העסק שלך, של הלקחות שלך.

לפני פעילות כלשהי אנו נבדוק האם קיימת נוכחות בדף הפייסבוק  או ברשת חברתית אחרת, ולאחר ההבנה הבסיסית אנו נקבע את נפח הפעילות הנדרשת, בהתאם לתחרות, לדף הקיים וכן הלאה. הייעוץ משתנה בכל עסק ועסק, הפעילות הנדרשת היא שונה ברוב המקרים, היא נקבעת בהתאם לצרכים ולמטרות שהצבנו יחד.

שלב שני – איסוף חומרים קיימים ותכנון אסטרטגי – הגדרת קהל יעד, חשיבה כיצד מושכים אותם להיות אוהדים, הבנת הצורך של האוהד, תכנון אסטרטגי לשיווק ופעילות נכונה למיקסום החשיפה מול קהל היעד,לבנות נאמנות למותג וליצור מערכת יחסים חדשה ופעילה אשר תמשוך לקוחות חדשים ותניע לפעולה לרכוש מוצר/שירות וכד'.

בשלב זה אנו כבר נעצב ונעלה תמונת קאבר לדף הפייסבוק, נכתוב פוסט אחד לפחות ונרחרח אחר תגובות. חשוב מאוד שהעסק יבוא איתנו באינטראקציה על מנת שנוכל לעשות שימוש בכל הכלים השיווקיים, חשוב שבשלב הזה תעביר לנו תכנים מהעסק להקמת החשבון בפייסבוק ולפרסומים השונים שנבצע עבור המותג שלך.

שלב שלישי – ניהול רשתות חברתיות במדיה – פרסום התכנים אחת ליום או כ- 3/5 פעמים בשבוע, בהתאם למה שנחליט יחד. כל פוסט שאנו מחליטים עליו ניתן ומומלץ יהיה לקדם אותו כקמפיין, על מנת להרוויח חשיפה לקהל שנגדיר מראש וגם לצורך חשיפה והגדלת הלייקים לעמוד. הקמפיין ייתן תמיכה והשלמה לפעולות שנעשו בדף הפייסבוק.

נשלב בתוכן תמונות/וידאו, שאלות מובילות/מנחות לגולשים, חידות, תחרויות ועוד. חשוב מאוד שתהיה מונוטוניות ופעילות סדירה בניהול המדיה החברתית. על העסק האחריות להעביר תכנים לסטודיו מתן אלקיים והוא אחראי לראות את הפוסטים המתוזמנים על מנת לאשרם שיעלו לאוויר.

 אין לנו את הידע שיש לך על העסק שלך, לכן אנו ממליצים בחום שתישאר בדף מנהל ותוכל להיות אקטיבי כשאנו לא יודעים מה לענות ללקוחות שלך בשאלות מקצועיות, הניסיון אומר שכל שתהיה אקטיבי ותגיב מהר ללקוחות שלך כך העסק שלך יצליח יותר ותניב פירות מהפעילות איתנו.

אחת לשלושה חודשים תתבצע פגישה בכדי לשפר ולייעל את הקמפיינים והפעילות עם הלקוח.

יש לך עסק קטן או בינוני? פרילאנסר  ? אנו נשמח לתת לך מענה מקצועי, ליצור לך עולם חדש של לקוחות שיכולים להגיע דרך הרשתות החברתיות.

נשמח לארח אותך לכוס קפה והכרות ראשונית, הפגישה ללא תשלום ועם הרבה חיוכים 

bottom of page